Neler yeni

Ücretsiz Youtube İzlenim ve Abone Kasım Sistemi (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Youtube kategorisinde deepblue tarafından oluşturulan Ücretsiz Youtube İzlenim ve Abone Kasım Sistemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 733 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Youtube
Konu Başlığı Ücretsiz Youtube İzlenim ve Abone Kasım Sistemi
Konuyu başlatan deepblue
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan deepblue

deepblue

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese Merhabalar,Ücretsiz olarak Abone,İzlenme,Yorum, 4000 Saat tamamlamak artık aşağıdaki sistemde kolaylıkla yapılabililiyor. Sitemin Mantığı gerçek kullanıcılar tarafından sağlandığı için tamamen organik olarak gerçekleşiyor bu sayede izlenim silinme gibi sorunlar ortadan kalkıyor.Sistem içinde işlem yaparak içi koin kazanıyorsunuz, o koinlerinizi de kendi kanalınızda istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. %100 organik sistem gerçekten çok kullanışlı ben kullanıyorum. İhtiyacı Olan arkadaşlarıda beklerim
Refimden üye olursanız memnun olurum
Şimdiden teşekkürler.

1yuz

Kayıtlı Kullanıcı
Hiç Bir Şekilde Yapılmıyor Hocam abone Olan kişiler abonelikten Sonra Çıkıyor Kredi geri gelmıyor Mal gibi uğraşıyorsun Canlı destekten yazdığım halde adamlar direk canlı destekten engelıyor Okadar kredi kasıyoruz bi an 30 abone oluyor 2gun sonra bakmısın hepsi yok olmus cıkmıslar Bence Güvenilmez bir sistem

CRUSHER

Kayıtlı Kullanıcı
addmefast.com öneririm ondada abonelerde biraz düşmeler oluyor fakat yukardırakı site gibi değil az oluyor düşüşler ilk 1-2 gün fazla olabilir sonrasında abonelerin arttığını görecekesiniz bir ayda 170 abone felan kastım fazla emek sarf etmeden.

ThePoseidon

Kayıtlı Kullanıcı
sistemden 50 tl kazandım 1 ayda tertemiz para sanal sunucuda açtım otomatik izleme kasıyor para

deepblue

Kayıtlı Kullanıcı
artık kazanılan paraları bir türlü alamadım arkadaş reddedip duruyor