Neler yeni

Ücretsiz instagram eklentisi (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnstagram kategorisinde Rio tarafından oluşturulan Ücretsiz instagram eklentisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 279 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnstagram
Konu Başlığı Ücretsiz instagram eklentisi
Konuyu başlatan Rio
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rio

Rio

Kayıtlı Kullanıcı
smmhizmetleri
Merhaba arkadaşlar,

Eklentiyi instagram hesaplarımı daha iyi bir şekilde yönetmek için yazmaya başladım. eklenti çok üst düzey değil fakat ufakta olsa işimi kolaylaştırdığı için sizlerlede paylaşmak istedim.

Eklenti violentmonkey ile birlikte çalışmakta. Kaynak kodlarını görebilirsiniz.

screenshots

Kurulum
eklentisiniz tarayıcınıza ekleyin,
adresten scripti kura tıklayın ve yüklemeyi onaylayınız.
Kurulumu tamaladıktan sonraeklentiyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eklenti içerisinde takip, takipten çıkma ve beğeni işlemlerini yapabilirsiniz.

Takip
Bir kullanıcının profiline girip menüden Takip butonuna tıklayınız,önünüze gelen panelden liste ekle butonuna tıklayınız takip listesi +60 olduktan sonra durdur butonuna tıklayıp takip işlemini başlatabilirsiniz. Eklenti kullanıcının takipçilerini takip etmektedir.

Takip bırakma
İnstagram profilinize girip menüden Unfollow butonuna tıklayınız,önünüze gelen panelden liste ekle butonuna tıklayınız unfollow listesi +60 olduktan sonra durdur butonuna tıklayıp unfollow işlemini başlatabilirsiniz.

Beğeni işlemi sadece anasayfanızdaki paylaşımları beğenmektedir kullanıcının profiline girip beğeni yapmamaktadır. Beğeni işlemi Takip ve Unfollow da olduğu gibi aynı mantıkla çalışmaktadır.

Uygulamanın eksiklerini biliyorum ve fırsatım oldukça eksikleri giderip buradan sizlerle paylaşacağım.