Neler yeni

SMMPanelleri.com | Tüm SMM Panelleri Tek Çatı Altında! - Sizde Sitenizi Ekleyin | ÜCRETSİZ! (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni web siteleri - Yeni sitelerden haberler kategorisinde ZekiCan tarafından oluşturulan SMMPanelleri.com | Tüm SMM Panelleri Tek Çatı Altında! - Sizde Sitenizi Ekleyin | ÜCRETSİZ! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,274 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni web siteleri - Yeni sitelerden haberler
Konu Başlığı SMMPanelleri.com | Tüm SMM Panelleri Tek Çatı Altında! - Sizde Sitenizi Ekleyin | ÜCRETSİZ!
Konuyu başlatan ZekiCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ZekiCan

ZekiCan

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar, yep yeni bir proje ile karşınızdayız! Ufak ve basit bir yazılım ile sizlere böyle bir hizmet sunmak istedik. Sizde ücretsiz olarak sitenizi ekleyebilirsiniz. (Hiç bir şart koşul yoktur!)

Sistemin amacı;

Biliyorsunuz ki Türkiye'de binlerce SMM panel var. Bizler de bunları size tek sayfa altında toplamak istedik.

Sisteme site eklemek ücretli mi?

Kesinlikle hayır. Normal siteler kısmına tamamen ücretsiz olarak sitenizi ekleyebilirsiniz (75 kelimelik makale - 1 adet logo ve site linkiniz ile beraber)

VIP Üyelik avantajı nedir?

VIP üyelik alırsanız sitenizin 300 kelimelik makalesini, reklam görselini, site logonuzu, site adınızı ve site linkinizi paylaşıyoruz.

Daha fazlası için sitemizi inceleyebilirsiniz!
* Site Adı: SMMPanelleri.com
* Site Adresi:
* Açıklama: Tüm SMM Panelleri tek çatı altında toplayıp sizlerle buluşturuyoruz!
* Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri: Google ads, ve bir çok platforma reklam çıkılarak sitenin tanıtımları yapılacaktır. Bu şekilde daha çok müşteriye ulaşılacaktır.

Son düzenleme:

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
Güzel proje ama naçizane fikrim;

X Firması eklendi en sağda popüler hizmetinin en düşük fiyatını da çekip sergilerse epey güzel olur.

Kullanıcı girdiğinde SMM Panelleri tamam liste olarak var; kendi tanıtım yazıları da çok dikkat çekmiyor, hangisi avantajlı, hangisi kaliteli, hızlı.

Bunları göremiyor.

En azından bir puan yorum sistemi ek olarak eklenebilir.

Başarılar.

Rio

Kayıtlı Kullanıcı
smmhizmetleri

X Firması eklendi en sağda popüler hizmetinin en düşük fiyatını da çekip sergilerse epey güzel olur.

Kullanıcı girdiğinde SMM Panelleri tamam liste olarak var; kendi tanıtım yazıları da çok dikkat çekmiyor, hangisi avantajlı, hangisi kaliteli, hızlı.

Bunları göremiyor.

Başarılar.
Aynen Katılıyorum

ZekiCan

Kayıtlı Kullanıcı

Bunları göremiyor.

Başarılar.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim, Öncelikle fiyatları çektim api ile ama bazen kesinti oluyor apide sistemi yoruyor siteyi açmıyor.
Basit bir boostrap kullanışlı tasarım yapmaya çalıştım zamanla geliştiririm yada satarım.

Puanlama oylama olabilir fakat yorumladama user sistemi eklemem gerekli olacaktır.

Teşekkür ederim.

ZekiCan

Kayıtlı Kullanıcı
Aynen Katılıyorum

Bunları göremiyor.

Başarılar.
hoş duruyor hocam siz mi yazdınız eline sağlık

Site tasarımını değiştirdim birkaç gelişme ekledim değerlendirir misiniz, ilk halini satışa çıkarabilirim belki :)

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi

MasTErROq

Kayıtlı Kullanıcı
Bence de ilk halini satışa çıkarabilirsiniz hocam fiyatı uygun olursa almayı düşünüyorum