Neler yeni

İsim soy isim ve gizlilik? (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Sarp tarafından oluşturulan İsim soy isim ve gizlilik? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 736 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı İsim soy isim ve gizlilik?
Konuyu başlatan Sarp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DesignerAtakan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sarp

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar.
Öncelikle aranıza yeni katıldım.

Bir sorun olacak. Profil ayarlarından gizliliği dzenlememe rağmen isim ve soyisim hala gozukmekte. Tamamen gizlediğim halde üye olmayana bile gözüküyor. Bir problem mi var?

Teşekkürler.

webabisi

Founder
Web sitesi
webabisi.com
Merhabalar.
Öncelikle aranıza yeni katıldım.

Bir sorun olacak. Profil ayarlarından gizliliği dzenlememe rağmen isim ve soyisim hala gozukmekte. Tamamen gizlediğim halde üye olmayana bile gözüküyor. Bir problem mi var?

Teşekkürler.
Merhabalar, aramıza hoşgeldin!

Üye profil alanında adınız ve soyadınız herkese gözükmektedir.

T.C. Onayı yaparsanız belirli karekterler gizli kalır.

Sarp

Kayıtlı Kullanıcı
Bu hoş olmamış maalesef.
Zaten telefon onayo, mail onayı yapıyoruz. İsminizi doğru girin diyorsunuz giriyoruz. Sonra doğru girdiniz ama herkese göstericem ya da bana tc nonu da gireceksin diyorsunuz.

Tc mi girdikten sonra tc mi gizlemek için başka birşey umarım istemiyorsunuzdur.

İsmimi ve soy ismimi değişik girseydim tc vermeme de gerek kalmayacaktı o halde.

Bir çok platforma üyeyim yıllardır ve bilgilerimi de güvendiğim platformlar ile paylaşırım. Daha yeni bir platformsunuz ve girişte bu kadar şey istemek ama üstüne herkese açık yapmanız biraz garip olmuş. İsmim ve soyismim TC kimliğimi girmeden gizlenmiyorsa ben müsaadenizi istemek zorundayım. Çünkü böyle bir şart olmaz.

webabisi

Founder
Web sitesi
webabisi.com
Bu hoş olmamış maalesef.
Zaten telefon onayo, mail onayı yapıyoruz. İsminizi doğru girin diyorsunuz giriyoruz. Sonra doğru girdiniz ama herkese göstericem ya da bana tc nonu da gireceksin diyorsunuz.

Tc mi girdikten sonra tc mi gizlemek için başka birşey umarım istemiyorsunuzdur.

İsmimi ve soy ismimi değişik girseydim tc vermeme de gerek kalmayacaktı o halde.

Bir çok platforma üyeyim yıllardır ve bilgilerimi de güvendiğim platformlar ile paylaşırım. Daha yeni bir platformsunuz ve girişte bu kadar şey istemek ama üstüne herkese açık yapmanız biraz garip olmuş. İsmim ve soyismim TC kimliğimi girmeden gizlenmiyorsa ben müsaadenizi istemek zorundayım. Çünkü böyle bir şart olmaz.
çoğu bilindik platformun olduğu gibi bizde gizliliğe önem veriyoruz. T.C. onayını diğer platforumlar gibi zorunlu hale getirmedik! Sms onayı zorunludur, adınız ve soyadınızın gözükmesinde bir sakınca olmaycağını biliyoruz.

Eğer ki formumuzdan ayrılmak istiyorsanız müsaade sizindir.

DesignerAtakan

Grafik Designer
Yönetici
grafiktasarimci
Web sitesi
www.Grafikerler.Web.TR
Bu hoş olmamış maalesef.

bir çok yerde dediginiz yerler içinde r10 da dahilmi r10 da bile tc isteniyorken burda istemesi abest olması nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...