Neler yeni

Alım İnstagram Takipçi alınacak (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Takipçi Alım\/Satım kategorisinde webabisi tarafından oluşturulan İnstagram Takipçi alınacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,278 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Takipçi Alım\/Satım
Konu Başlığı İnstagram Takipçi alınacak
Konuyu başlatan webabisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DesignerAtakan

webabisi

Founder
Web sitesi
webabisi.com
Merhabalar, İnstagram düşüş yaşanmayan takipçi alımı yapacağım.

Fiyat listenizi belirtirseniz sevinirim.

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
İnstagramda Kaydır özelliğini kullanabilmek için 10K takipçi gerekiyordu değil mi?

10K takipçi ne kadar @zekican1999 liste biraz karışık geldi bana sabit bot olabilir sorun yok.

ZekiCan

Kayıtlı Kullanıcı
İnstagramda Kaydır özelliğini kullanabilmek için 10K takipçi gerekiyordu değil mi?

10K takipçi ne kadar @zekican1999 liste biraz karışık geldi bana sabit bot olabilir sorun yok.
Düşmeyen tkaipçi yoktur, garantili alsan bile garanti süresinden sonra düşüyor size önerim çekiliş veya türk takipçi alacaksınız mesela 5 mı lazım 8 k alacaksınız 5k ye kadar düşecek benim önerim bu şekildedir.

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
Ya bazı sosyal takipçi satanlar düşmeme garantili sabit bot satıyorlar onu demek istedim.

Yoksa o doğru değil mi?

ZekiCan

Kayıtlı Kullanıcı
Ya bazı sosyal takipçi satanlar düşmeme garantili sabit bot satıyorlar onu demek istedim.

Yoksa o doğru değil mi?
Botlar öyle birşey yoktur hocam, ben 5 yıldır bu işle uğraşıyorum yaklaşık öyle birşey görmedim bu piyasada dolandırıcı çok hocam botların hepsi silinir garantililerde garanti süresi dolduğunda düşer hepsi. Garanti süreleri 15-30 gün bizdede var bu şekilde yardımcı olabilirim uygun fiyattan.

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
Peki bu yukarı kaydır özelliği 10K nın altına düşünce tekrar gidiyor mu? :)

DesignerAtakan

Grafik Designer
Yönetici
grafiktasarimci
Web sitesi
www.Grafikerler.Web.TR
R10 dadaBu konuya yakın bir şikayet konusu okumuşdum adam takipci almış satan konusunda illaki düşme olur demiş bunun önüne geçemezsiniz diye kimisi bot atmışsın demiş bot da pek yararlı degil gibi insg. hesabını çöp yapıyormuş he kanki illa o kaydır olacak diyorsn aylık 100 000 alacan işini saglama alacan :D
maden aylık bot da olsa siliniyor muş :D yenilenmiş olur