Neler yeni

Erkeğin Sosyal Medyası: ErkeklerSoruyor.com! (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni web siteleri - Yeni sitelerden haberler kategorisinde RizaKoca tarafından oluşturulan Erkeğin Sosyal Medyası: ErkeklerSoruyor.com! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 837 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni web siteleri - Yeni sitelerden haberler
Konu Başlığı Erkeğin Sosyal Medyası: ErkeklerSoruyor.com!
Konuyu başlatan RizaKoca
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan webabisi

RizaKoca

Kayıtlı Kullanıcı
Henüz oldukça yeni bir platform olan , uzun yıllardır Türkiye'nin yerli sosyal medyası olan kizlarsoruyor.com'un bir parçası olarak yayın hayatına başladı.

Siteye üye olarak farklı konularda erkeklerin akıllarına takılan her türlü soruyu sorduğu bir platform olmayı amaç edinen erkeklersoruyor.com'da 11 ayrı kategoride fikir paylaşmak, soru sormak ve soru cevaplamak mümkün.

Her ne kadar ismiyle yayın yapılsa da siteye üye olmak için tabi ki erkek olmak gibi bir zorunluluk bulunmuyor. Sitedeki üyelerimiz, üyelikleri esnasında cinsiyetlerini belirtiyor ve ona göre sitede görüşlerini paylaşmaya başlıyorlar.

Türkiye'nin en büyük sitelerinden biri olan ve yıllardır binlerce üyesi ile yerli sosyal medya hüviyetini korumaya devam eden Kızlar Soruyor'un alanında uzman ekibinin uzun yıllara dayanan tecrübesini sadece kızların değil erkeklerin de paylaşmasına yönelik bir girişim haline getiren ErkeklerSoruyor'a katılın ve sizinle benzer problemlere sahip kişilerin ilişkiler, teknoloji, kadınlar, spor ve beslenme gibi kategorilerde bu sorunları nasıl çözdüğünü öğrenin. Görüşlerinizle onlara katkıda bulunun ve Xper puanları toplayarak sürpriz hediyeler kazanın.

bynoment

Kayıtlı Kullanıcı
bence mükemmel bende açmayı planlıyordum bunu kızlara varsa bize niye yok :D

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
Evet proje güzel aslında çoğaltılabilir :)

MasTErROq

Kayıtlı Kullanıcı
bunu scripti ne bir türlü bulamadım kafamda bir proje var bu tarz scirpt biliyor musunuz ? @4v5 hocam sen bilirsin büyük ihtimak

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
@MasTErROq bunun hangi yazılım olduğunu bilmiyorum ama wordpress + sorucevap eklentisi ile yapılabilir diye düşünüyorum.

Yada sorucevap scriptleri var onlara blog eklentisi ile güzel bir şey çıkar

Benimde kafamda bir proje var ama ilk önce elimdekileri bitirmem lazım dur diyorum kendime :)

webabisi

Founder
Web sitesi
webabisi.com