Neler yeni

Düşecek domain yardım (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Düşecek Domainler kategorisinde enessentuurk tarafından oluşturulan Düşecek domain yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 563 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Düşecek Domainler
Konu Başlığı Düşecek domain yardım
Konuyu başlatan enessentuurk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan enessentuurk

enessentuurk

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba bir tane domainin düşmesini bekliyorum da şuanda pendingDelete kısmında. -76 gün kaldı gözüküyor. 4 gün sonra temin edebilirim değil mi domaini?

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
Süresi dolan bir domain 60 günlük redemption periyot sürecine girer ve bu süreç içerisinde domain eski sahibi tarafından tekrar kayıt yapabilir. 60 günlük sürecin bitiminden sonra domain son olarak 15 günlük pending delete sürecine girer fakat bu süreç içerisinde domain eski sahibi tarafından işlem göremez ( süresi uzatılamaz, kurtarılamaz vs ). Pending delete sürecinin sona ermesinden itibaren domain kayıt edilmek üzere diğer register firmaları tarafından aktif hale gelir.

Bu 15 günlük (Pending delete) süreç içerisinde domaine backorder yapan olursa en yüksek teklifi veren 15 günlük sürecin sona ermesinden itibaren 72 saat sonra domainin yeni sahibi olur.

enessentuurk

Kayıtlı Kullanıcı
Süresi dolan bir domain 60 günlük redemption periyot sürecine girer ve bu süreç içerisinde domain eski sahibi tarafından tekrar kayıt yapabilir. 60 günlük sürecin bitiminden sonra domain son olarak 15 günlük pending delete sürecine girer fakat bu süreç içerisinde domain eski sahibi tarafından işlem göremez ( süresi uzatılamaz, kurtarılamaz vs ). Pending delete sürecinin sona ermesinden itibaren domain kayıt edilmek üzere diğer register firmaları tarafından aktif hale gelir.

Bu 15 günlük (Pending delete) süreç içerisinde domaine backorder yapan olursa en yüksek teklifi veren 15 günlük sürecin sona ermesinden itibaren 72 saat sonra domainin yeni sahibi olur.
Teşekkürler hocam :)