Neler yeni

Google Bot Çağirma Tekniği (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Haritaları kategorisinde 1yuz tarafından oluşturulan Google Bot Çağirma Tekniği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 688 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Haritaları
Konu Başlığı Google Bot Çağirma Tekniği
Konuyu başlatan 1yuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 1yuz

1yuz

Kayıtlı Kullanıcı
Google gibi Getir Bot Çağırma Yeni Biliyorsunuz Ki arkadaşlar google getir Kaldırıldı Peki Biz Sitemize Botu Nasıl Çağırabiliriz.
Size Çok Güzel Bir Teknik Sunuyorum Evet Tekniğimize Başlayalım ilk yapmanız Gereken bu Linke Girmek.
Dikkat. Webmaster Konsolunda ekli Olduğu Gmail adresi olması Lazımdır Bunu açarak bu Linke Giriş Yapınız.
Daha Sonra Sağ köşede görünen Add Tuşuna Basıyorsunuz.
Ondan Sonra Sırayla bu Komutları Giriyoruz."type": Daha Sonra içindeki Mavi İşaret olan Yere tıklayıp "URL_UPDATED" Kodunu Giriyorsunuz.

En son olarak arkadaşlar Gene altındaki Mavi Kutuyu Tıklayıp "url": Giriyorsunuz ve daha Sonra "bunların arasına google konsolda Olan Sitenizi Yazıyorsunuz.

Daha Sonra konsol açık İse En alt tarafta bulunan Kısımda EXECUTE Butonuna Basıyoruz arkadaşlar. Sitemizin Bağlı Olduğu Gmail Seçiyoruz.

Bastıktan sonra otomatik konsola Bağlanacaktır Ve Daha Sonra eğer Siteniz o konsoldaysa aşada Size Gönderildiğine Dahi Bilgi Verecektir. artık Sitenize Google Botu Çağırabilirsiniz

umarım Bu Tekniği Beğenmiş sinizdir Yorum Ve Beğenilerinizi Bekliyorum Saygılarımla.
Ve Sonuç Olarak Bu Şekilde Gönderildiğini Size Bildiriyor.

Son düzenleme:

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
Eline sağlık @1yuz

EkibomMedya

Siber Güvenlik & Yazılım
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
ekibom.net
Eline sağlık güzel açıklama olmuş
Alternatif olarak ping'leme yönteminide ekleseydiniz faydası olurdu.
Çünki günümüzde kullanımı en basit yöntem pingleme yöntemidir..
Konusunda deneyim sahibi olmayan arkadaşlarada faydası olmuş olur..

1yuz

Kayıtlı Kullanıcı
Eline sağlık güzel açıklama olmuş
Alternatif olarak ping'leme yönteminide ekleseydiniz faydası olurdu.
Çünki günümüzde kullanımı en basit yöntem pingleme yöntemidir..
Konusunda deneyim sahibi olmayan arkadaşlarada faydası olmuş olur..
Tşk ederim hocam ama Bu link Biraz İnceleme Yapan kişi Daha Çok Özeliklere Olduğunu Farkedecektir Bir Çok Özelik Söz Konusu aslında Orda Detaylı anlatıyor Kodlarını vs vs Herşeyini Url silme Temizleme Gibi Bir Çok Özelik var Ben sadece Bot çagırmasını anlattım Pingler Gibi Sistemlerde Var ama Onlar işe yaramıyor Bazen