Neler yeni

Blog fikir alışverişi (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde jdsezer tarafından oluşturulan Blog fikir alışverişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 620 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Blog fikir alışverişi
Konuyu başlatan jdsezer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan jdsezer

jdsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle Herkese merhaba arkadaşlar blog sayfamızı daha geniş bir kitleye ulaştırmak için fikir görüş ve önerileriniz almak istedim. bir reklam olmadığı içinde burada başlık açmak istedim ama eğer konunun uygun bir yerde olmadığını düşüyorsanızda "Report" ederseniz sevinirim. 2017'de yazmaya başladım ve 2019-2020 aralarında biraz blog dünyasıyla araverdim. neden wordpress? değil peki blogger? dicek arkadaşlarımız var elbet ki.. içeriklerimi günlük olarak yayımlamadığım için bazen aylarca yazmadığım'da oldu. bunun için blogger alt yapısını kulllanıyorum hedeflerim var tabiki..

Gerçekleştirmiş Olduğumuz Projeler?
Röportaj Sistemi

BLOG DÜNYASINDA İLKLER
- DOĞUM GÜNÜ OLAN YAZARLAR SİSTEMİ -

- B - SERTİFİKA -

- "BETA V1 " BLOGGER ANALYTİCS SİSTEMİ-

- "BETA V1 " KONUK YAZAR SİSTEMİ -

Blog sayfamız daha çok kişiye ulaştırmamız için fikir görüş ve önerileriniz bekliyorum..

Daha Çok Blog yazarına ulaşmak için Çabalıyoruz . Daha çok kişiyle röportaj yapmak , konuk yazar ağırlamak . sponsorlarla iş birliği yapmak sadece kendi sayfamız değil sizinde kendi sayfanız gibi içerik üretebileceğiniz fikir görüşleriniz almak isterim..

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
@jdsezer Tebrikler oldukça güzel fikir ve düşüncelerin var.

Öncelikle umarım dilediğin yere gelirsin.

Yazarlık konusunda çok detaylı bilgim yok ama sen bu konuda gayet başarılısın.

jdsezer

Kayıtlı Kullanıcı
@jdsezer Tebrikler oldukça güzel fikir ve düşüncelerin var.

Öncelikle umarım dilediğin yere gelirsin.

Yazarlık konusunda çok detaylı bilgim yok ama sen bu konuda gayet başarılısın.
Teşekkür ederim. bu bizim başarımız tek başıma başardığım düşünmüyorum sizler ne kadar destek verirseniz bu konuda daha iyi yerlere gelebileceğim. düşünüyorum sizlere'de iyi forumlar diliyorum.

Rio

Kayıtlı Kullanıcı
smmhizmetleri
Öncelikle Herkese merhaba arkadaşlar blog sayfamızı daha geniş bir kitleye ulaştırmak için fikir görüş ve önerileriniz almak istedim. bir reklam olmadığı içinde burada başlık açmak istedim ama eğer konunun uygun bir yerde olmadığını düşüyorsanızda "Report" ederseniz sevinirim. 2017'de yazmaya başladım ve 2019-2020 aralarında biraz blog dünyasıyla araverdim. neden wordpress? değil peki blogger? dicek arkadaşlarımız var elbet ki.. içeriklerimi günlük olarak yayımlamadığım için bazen aylarca yazmadığım'da oldu. bunun için blogger alt yapısını kulllanıyorum hedeflerim var tabiki..

Gerçekleştirmiş Olduğumuz Projeler?
Röportaj Sistemi

BLOG DÜNYASINDA İLKLER
- DOĞUM GÜNÜ OLAN YAZARLAR SİSTEMİ -

- B - SERTİFİKA -

- "BETA V1 " BLOGGER ANALYTİCS SİSTEMİ-

- "BETA V1 " KONUK YAZAR SİSTEMİ -

Blog sayfamız daha çok kişiye ulaştırmamız için fikir görüş ve önerileriniz bekliyorum..

Daha Çok Blog yazarına ulaşmak için Çabalıyoruz . Daha çok kişiyle röportaj yapmak , konuk yazar ağırlamak . sponsorlarla iş birliği yapmak sadece kendi sayfamız değil sizinde kendi sayfanız gibi içerik üretebileceğiniz fikir görüşleriniz almak isterim..
Tebrikler Güzel Fikir