Neler yeni

Aylık 15 TL 'den Başlayan Fiyatlarla Vds Sunucular "OTO KURULUM / ANINDA TESLİMAT" (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde VDS\/VPS Hosting kategorisinde ayyıldızmedya tarafından oluşturulan Aylık 15 TL 'den Başlayan Fiyatlarla Vds Sunucular \"OTO KURULUM \/ ANINDA TESLİMAT\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,270 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı VDS\/VPS Hosting
Konu Başlığı Aylık 15 TL 'den Başlayan Fiyatlarla Vds Sunucular \"OTO KURULUM \/ ANINDA TESLİMAT\"
Konuyu başlatan ayyıldızmedya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan umittiger

ayyıldızmedya

Kayıtlı Kullanıcı

TÜRKİYE KONUMLU =>

3 Aylık Alımlarda %10 İndirim
6 Aylık Alımlarda %20 İndirim
Yıllık Alımlarda %35 İndirim

TESLİMAT SÜRESİ: ANINDA TESLİMAT

SUNUCU NETWORK HIZI

Web Sitemiz Üzerinden Hizmetinize : Aktifleştirme - Kapatma - Yeniden Başlatma - Format Atma - VNC Konsol Yönetimi Yapabilirsiniz.

Ödeme Yöntemlerimiz

Havale/Eft | Mobil Ödeme | 3D Secure Kredi Kartı

Kredi kartı, Bankamatik kartı, Ön ödemeli kartlar, İninal vb. kartlar ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınıza taksit yapabilirsiniz.

Bize aşağıda ki bilgilerden ulaşabilirsiniz.
Web:
Mail: info@ayyildizmedya.com
Whatsapp:
TEL: +90 256 911 04 25
Vergi Dairesi: GERMENCİK
Vergi NO: 8870531275
BTK Belge:
Adres: Ortaklar Mahallesi Kurtuluş Sokak No:26 Germencik/AYDIN

thyke

Kayıtlı Kullanıcı
referans alımınız varsa ref olabilirim r10.net gibi forumlarda teşşekür mesajımı iletirim

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
Burada ilet Mehmet Talha teşekkürünü :) x sitelerde de konusu vardır zaten arkadaşın.

CRUSHER

Kayıtlı Kullanıcı
Hocam bu işi yaptığınız için sormak istedim hep merak etmişimdir youtubeye bir video yüklerken normalde internet hızına göre 1-2 saate upload ediyor 800-900 mb lık bir videoyu fakat VDS lerde upload hızı çok çok yüksek yani ekran kartlı bir VDS ile adobe after effects gibi programlardan video oluşturup oluşturduğumuz bu videoyu VDS ten youtubeye upload edersek evimdeki internet ile 2 saate yüklediğim bu videoyu VDS in internet hızı ile 1-2 dakikaya yükleyebiliyorum hesaplamalarıma göre yani , sizce herhangi bir sıkıntı çıkarır mı ve ek olarak ekran kartlı VDS satışlarınız varmı ilerde almayı planlıyorum.

umittiger

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.konyauydu.com
Merhaba Crusher;
Sizin sorunuzun cevabını ben de merak ediyordum.
Amazon AWS'de sanal bir bilgisayara Windows kurdum ve adresinden hız testi yaptım.
Daha önce hiç karşılaşmadığım kadar hızlı bir test oldu. Yaklaşık 950 Mbps'lik bir hızla download etti. Upload da hemen hemen aynıydı.
Sonuç olarak normalde 2 saatte yüklenen bir video birkaç dakika içinde yüklenebilir.
İyi günler.